CZYSZCZENIE MIESZKAŃ – WARSZAWA

Nieustannie od lat Warszawa jest najdroższym miastem w Polsce pod względem cen mieszkań — zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Oznacza to, że osoby chcące zamieszkać w stolicy, ale niedysponujące ogromnym budżetem, niejednokrotnie zmuszone są wybierać mniej zadowalające opcje. Atrakcyjna cenowo oferta może wiązać się z różnymi haczykami, w tym na przykład skrajnie zaniedbanym wnętrzem. Aby doprowadzić je do porządku i móc się wprowadzić, skorzystaj z naszych usług z zakresu kompleksowego czyszczenia mieszkań z najróżniejszych przedmiotów. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny.

Kompleksowe czyszczenie mieszkań w Warszawie

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług czyszczenia mieszkania? Na przykład w sytuacji, kiedy planujesz wprowadzić się do wynajętego albo kupionego na rynku wtórnym mieszkania, które wcześniej zajmował zbieracz lub osoby skrajnie zaniedbujące lokal. Pomożemy Ci pozbyć się każdej, nawet największej ilości najróżniejszych przedmiotów i szpargałów, na przykład sprzętu AGD czy RTV, starych mebli, rzeczy osobistych, kolekcji książek lub czasopism, przyborów kuchennych, akcesoriów dla zwierząt i nie tylko. To rozwiązanie często znajduje zastosowanie w przypadku mieszkań pochodzących z licytacji komorniczych. Przekonaj się, że warto skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalistów od dokładnego czyszczenia mieszkań na terenie Warszawy.

Specjaliści od czyszczenia mieszkań

Skrajne zaniedbanie albo zbieractwo prowadzi do tego, że niekiedy całe wnętrze mieszkania wypełnione jest najróżniejszymi przedmiotami o praktycznie zerowej wartości. Często są to książki, czasopisma, gazety i tym podobne, jednak równie dobrze mogą to być dosłownie śmieci. Kluczowe jest to, by pozbyć się takich pamiątek po poprzednich lokatorach i dokładnie usunąć z lokalu wszelkie rzeczy oraz elementy wyposażenia. Dopiero wtedy możliwe jest przeprowadzenie dezynfekcji, a następnie gruntownego remontu. Skontaktuj się z nami, by omówić zakres, jak również wycenę czyszczenia mieszkania w Warszawie. Zapraszamy!

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

TERMINOWOŚĆ

Punktualność i realizacja zlecenia w uzgodnionym z Klientem terminie.

KONKURENCYJNOŚĆ

Gwarantujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

OFEROWANE USŁUGI:

P

Opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, garaży

P

Porządkowanie działek

P

Wyburzenia i wywóz gruzu

P

Demontaż konstrukcji

P

Wywóz gabarytów

P

Likwidacja mieszkań

P

Sprzątanie po pożarach

P

Sprzątanie po zbieraczach

P

Sprzątanie po zgonach

P

Darmowy odbiór złomu

P

Sprzątanie garaży

P

Sprzątanie piwnic

P

Czyszczenie mieszkań

P

Sprzątanie posesji

P

Sprzątanie strychów

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

  • Poniedziałek: 5:00 - 23:00
  • Wtorek: 5:00 - 23:00
  • Środa: 5:00 - 23:00
  • Czwartek: 5:00 - 23:00
  • Piątek: 5:00 - 23:00
  • Sobota: 5:00 - 22:00
  • Niedziela: 8:00 - 22:00

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wstępnej wyceny oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu zadzwoń do nas:

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w tym miejscowości:

Warszawa i okolice

Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew, Sulejówek, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Góra Kalwaria, Kozienice, Konstancin, Piaseczno, Grójec, Radom, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Ząbki i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego

Lublin i okolice

Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Dęblin, Węgrów, Puławy, Ryki, Lubartów, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski i inne miejscowości na terenie województwa lubelskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i zamów usługę już dziś.

Call Now Button