DARMOWY ODBIÓR ZŁOMU Z DOMU – WARSZAWA LUBLIN

Szybki odbiór złomu: Warszawa

Zgromadziłeś na posesji wiele niepotrzebnego złomu? Szukasz firmy działającej na terenie Warszawy i okolic, która sprawnie oraz bezproblemowo dokona odbioru przeszkadzających śmieci? Jeżeli tak, skontaktuj się z przedsiębiorstwem KONDAR. Jesteśmy dostępni dla Klientów przez 7 dni w tygodniu od 5 rano do 23. Wybierz idealny termin dla siebie — dojedziemy do Ciebie, a także w mgnieniu oka pomożemy w uprzątnięciu zalegającego złomu. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Odbiór złomu od klienta 

Wywóz złomu realizujemy z wykorzystaniem transportu własnego. Dysponujemy flotą pojazdów o zróżnicowanych możliwościach załadunkowych, co z jednej strony umożliwia kompleksowe czyszczenie działek i odbiór gabarytów, z drugiej zaś pozwala dobrać pojazd adekwatnie do skali realizowanego przedsięwzięcia i w ten sposób zoptymalizować jego koszty.

Wcześniej wspomnieliśmy o odbiorze złomu z posesji. Odbiór złomu z domu dotyczy nie tylko odpadów zalegających na podwórku, ale również opróżniania nieruchomości budynkowych. W każdym przypadku usługa jest realizowana kompleksowo, a więc obejmuje odbiór, załadunek i wywóz złomu. Jako  firma porządkowa nie ograniczamy się wyłącznie do wywozu odpadów metalowych. Na życzenie klienta możemy wykonać także inne usługi porządkowe, których celem jest oczyszczenie lokalu mieszkalnego lub użytkowego, domu czy też całej posesji.

Dlaczego warto wybrać profesjonalną firmę KONDAR?

Pracownicy firmy KONDAR zawsze podchodzą do każdego Klienta bardzo indywidualnie, a odbiór złomu to coś, w czym się specjalizują. Dzięki naszej ofercie zapomnisz o jego samodzielnym, uciążliwym wywozie. Korzystając z usług przedsiębiorstwa, pomagasz także środowisku, ponieważ żadne odpady nie zalegają na Twojej działce tym samym generując potencjalne zagrożenie dla ekosystemu oraz użytkowników nieruchomości. Gwarantujemy zadowolenie ze zrealizowanego zlecenia — na pewno będzie wykonane rzetelnie. Postaw na przeszkolonych profesjonalistów. Chętnie przeprowadzą odbiór zalegającego u Ciebie złomu i innych śmieci. Jesteś z Warszawy lub okolic? Skontaktuj się z nami, skorzystaj z oferty, nie żałuj podjętej decyzji!

Realizowany przez firmę KONDAR darmowy odbiór złomu dotyczy szerokiego wachlarza odpadów. Część z nich może wymagać specjalnego traktowania np. ze względu na substancje chemiczne czy płyny eksploatacyjne znajdujące się w starych urządzeniach i pojazdach. Odpady tego typu traktujemy z należytą uważnością i starannością, tym samym unikając ryzyka zanieczyszczenia posesji. Opróżnianie mieszkań i domów ze złomu może obejmować wywóz starych urządzeń AGD, konstrukcji metalowych (np. stelaży łóżek) oraz innych niepotrzebnych przedmiotów.

Wywóz złomu w dogodnym dla Ciebie terminie

Twój czas jest dla nas najcenniejszy, dlatego skontaktuj się z nami w celu umówienia darmowej usługi jaką jest odbiór złomu. Zalegające graty nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale także mogą stanowić zagrożenie dla środowiska naturalnego oraz naszych bliskich. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej co zrobić ze zgromadzonym złomem. Wystarczy, że do nas zadzwonisz i skorzystasz z usług firmy KONDAR.

Odbiór złomu realizujemy na terenie miast Warszawa i Lublin, a także na terenie całego województwa mazowieckiego oraz lubelskiego.

Gwarantujemy Państwu zadowolenie z dokładności i sprawności naszej ekipy. Zapewniamy, że wywiezione rzeczy zostaną poddane utylizacji zgodnie z obowiązującymi normami.

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

TERMINOWOŚĆ

Punktualność i realizacja zlecenia w uzgodnionym z Klientem terminie.

KONKURENCYJNOŚĆ

Gwarantujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

OFEROWANE USŁUGI:

P

Opróżnianie mieszkań

P

Porządkowanie działek

P

Wyburzenia i wywóz gruzu

P

Demontaż konstrukcji

P

Wywóz gabarytów

P

Likwidacja mieszkań

P

Sprzątanie po pożarach

P

Sprzątanie po zbieraczach

P

Sprzątanie po zgonach

P

Darmowy odbiór złomu

P

Sprzątanie garaży

P

Sprzątanie piwnic

P

Czyszczenie mieszkań

P

Sprzątanie posesji

P

Sprzątanie strychów

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

  • Poniedziałek: 5:00 - 23:00
  • Wtorek: 5:00 - 23:00
  • Środa: 5:00 - 23:00
  • Czwartek: 5:00 - 23:00
  • Piątek: 5:00 - 23:00
  • Sobota: 5:00 - 22:00
  • Niedziela: 8:00 - 22:00

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wstępnej wyceny oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu zadzwoń do nas:

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w tym miejscowości:

Warszawa i okolice

Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew, Sulejówek, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Góra Kalwaria, Kozienice, Konstancin, Piaseczno, Grójec, Radom, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Ząbki i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego

Lublin i okolice

Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Dęblin, Węgrów, Puławy, Ryki, Lubartów, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski i inne miejscowości na terenie województwa lubelskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i zamów usługę już dziś.

Call Now Button