OPRÓŻNIANIE MIESZKAŃ – WYWÓZ, ODBIÓR STARYCH MEBLI – WARSZAWA LUBLIN

Opróżnianie mieszkania

Kupno mieszkania z rynku wtórnego — zwłaszcza pochodzącego z licytacji komorniczej — wiąże się z ryzykiem, że na miejscu czeka nas wiele niespodzianek. Pozostawione mogą być rzeczy osobiste, stare i zużyte meble, książki, przybory kuchenne oraz mnóstwo innych rzeczy, które zalegają w lokalu. Pozbycie się ich we własnym zakresie wymagałoby poświęcenia całych dni na to pracochłonne, wymagające zadanie.

Warto postawić na współpracę z fachowcami dysponującymi odpowiednimi rozwiązaniami, dzięki którym opróżnianie mieszkań trwa możliwie jak najkrócej, a niepotrzebne nikomu przedmioty są utylizowane w sposób bezpieczny i legalny. Zapraszamy do współpracy Klientów z takich miejscowości jak Lublin, Warszawa czy okolice. Jako firma opróżniająca mieszkania zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą odbiór i wywóz starych mebli, utylizację odpadów, a także gruntowne mycie i czyszczenie lokalu.

Na czym polega opróżnianie mieszkań?

Odbiór i wywóz starych mebli to z pewnością jeden z najbardziej charakterystycznych elementów opróżniania mieszkania. Nie jest to jednak jedyna praca, jaką trzeba wykonać. Likwidacja mieszkań bardzo często wymaga także opróżnienia mebli i wyniesienia z lokalu różnego rodzaju przedmiotów użytku codziennego i śmieci.

Częstą praktyką lokatorów opuszczających mieszkania jest pozostawianie za sobą wszystkiego, co uznane zostało za zbędne. Problem ten jest szczególnie duży w przypadku mieszkań po licytacjach komorniczych, mieszkań opuszczonych przez osoby borykające się z problemem patologicznego zbieractwa oraz sprzedaży mieszkań po zmarłych krewnych. Jako firma opróżniająca mieszkania nie ograniczamy się wyłącznie do wywozu starych mebli. Konsekwentnie opróżniamy lokal ze wszystkiego, co nowy nabywca uzna za zbędne i niepotrzebne – ubrań, książek, elektroniki, tekstyliów domowych i wielu innych.

Opróżnianie mieszkań, wywóz i odbiór mebli: Warszawa

Osoby wprowadzające się do mieszkań zakupionych na rynku wtórnym zwykle stają przed tym samym wyzwaniem: jak pozbyć się starych, niechcianych meblościanek lub innych rzeczy pozostawionych przez poprzednich lokatorów? Samodzielny demontaż mebli może być bardzo czasochłonny, a do tego niebezpieczny, dlatego najlepiej zlecić tego typu zadanie profesjonalistom.

Klientom z takich województw jak mazowieckie czy lubelskie oferujemy kompleksowe opróżnianie mieszkań oraz wywóz mebli. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny usługi!

Oferujemy Państwu demontaż niepotrzebnych mebli przez profesjonalną ekipę firmy KONDAR w Warszawie. Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego oraz lubelskiego.

Zdemontujemy i zabierzemy zalegające rzeczy z mieszkań, piwnic, garaży, strychów. Dzięki temu zyskacie Państwo czas dla rodziny, a my wszystkiego dopilnujemy. Wykonamy solidnie powierzone zadania oraz pozostawimy należyty porządek po naszej pracy.

Gwarantujemy:

 • Profesjonalne podejście oraz doświadzony personel
 • Satysfakcję z wykonanej przez nas pracy
 • Sprawną realizację zleceń w dogodnym dla Państwa terminie

Opróżnianie mieszkań – Cennik 

Jedną z podstawowych usług świadczonych podczas opróżniania mieszkań jest wywóz starych mebli. Cena usługi jest uzależniona od ilości odbieranych mebli, a także pozostałych elementów wyposażenia. Wszystkie usługi porządkowe związane z likwidacją mieszkań wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę:

 • zakres usługi, 
 • metraż lokalu, 
 • ilość i rodzaj utylizowanych odpadów. 

W ramach oferowanej usługi wykonujemy również czyszczenie działek rekreacyjnych i wypoczynkowych oraz sprzątanie posesji. Teren wokół domów często bywa równie zaniedbany jak wnętrze nieruchomości. Jego uprzątnięcie wymaga nie tylko czasu, ale również dostępu do firmy świadczącej wywóz mebli i innych wielkich gabarytów. Dysponując własną flotą pojazdów ciężarowych możemy z łatwością zrealizować wywóz każdej ilości starych mebli oraz innych przedmiotów zgromadzonych na terenie wokół domu. 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem ustalenia szczegółów.

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

TERMINOWOŚĆ

Punktualność i realizacja zlecenia w uzgodnionym z Klientem terminie.

KONKURENCYJNOŚĆ

Gwarantujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

OFEROWANE USŁUGI:

P

Opróżnianie mieszkań

P

Porządkowanie działek

P

Wyburzenia i wywóz gruzu

P

Demontaż konstrukcji

P

Wywóz gabarytów

P

Likwidacja mieszkań

P

Sprzątanie po pożarach

P

Sprzątanie po zbieraczach

P

Sprzątanie po zgonach

P

Darmowy odbiór złomu

P

Sprzątanie garaży

P

Sprzątanie piwnic

P

Czyszczenie mieszkań

P

Sprzątanie posesji

P

Sprzątanie strychów

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

 • Poniedziałek: 5:00 - 23:00
 • Wtorek: 5:00 - 23:00
 • Środa: 5:00 - 23:00
 • Czwartek: 5:00 - 23:00
 • Piątek: 5:00 - 23:00
 • Sobota: 5:00 - 22:00
 • Niedziela: 8:00 - 22:00

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wstępnej wyceny oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu zadzwoń do nas:

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w tym miejscowości:

Warszawa i okolice

Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew, Sulejówek, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Góra Kalwaria, Kozienice, Konstancin, Piaseczno, Grójec, Radom, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Ząbki i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego

Lublin i okolice

Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Dęblin, Węgrów, Puławy, Ryki, Lubartów, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski i inne miejscowości na terenie województwa lubelskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i zamów usługę już dziś.

Call Now Button