PORZĄDKOWANIE DZIAŁEK – WARSZAWA I OKOLICE

Jesteśmy solidną firmą, która zajmuje się usługami porządkowymi na terenie Warszawy, jak również całego województwa mazowieckiego, a także lubelskiego. Prowadzimy wszelkie działania związane ze sprzątaniem działek, grabieniem liści, wywozem śmieci czy starych mebli zalegających w domach letniskowych oraz demontażem uszkodzonych altan. Chętnie wykonujemy prace ogrodowe, takie jak koszenie trawy, przycinanie krzewów, a nawet spulchnianie ziemi. Niezależnie od dotychczasowego stanu działki — doprowadzimy do użyteczności niemal każdą powierzchnię!

Sprzątanie działek to także usługa, z zalet której mogą skorzystać nowi właściciele, którzy zakupili zaniedbaną nieruchomość. Zależnie od stanu działki możemy wykonać prace porządkowe, prace ogrodowe, a także usługi porządkowe wewnątrz znajdującej się na posesji nieruchomości – domu letniskowego, altany. Wykonując sprzątanie posesji dbamy o to, żeby wszystkie powierzone nam czynności zostały zrealizowane zgodnie z obowiązującymi standardami i najlepszymi praktykami. Dotyczy to w szczególności prac porządkowych związanych z przycinaniem nasadzeń.

Sprzątanie działki: Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy doświadczoną firmą sprzątającą. Od lat z powodzeniem realizujemy prace związane ze sprzątaniem i czyszczeniem działek, a także wywozem ich zbędnego wyposażenia. To co nas wyróżnia, to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego projektu oraz elastyczność w zakresie świadczenia usług. Jesteśmy elastyczni pod względem:

 • zakresu świadczonych usług, 
 • terminu realizacji usługi. 

Efektywne sprzątanie działek: Warszawa

Kompleksowe czyszczenie działki może okazać się bardzo czasochłonne, a przy tym wymagające ogromnego wysiłku i cierpliwości, dlatego nasi specjaliści wychodzą naprzeciw potrzebom Klientów, zajmując się porządkowaniem posesji od podstaw. Gwarantujemy doskonałą obsługę, indywidualną wycenę na podstawie stworzonego wcześniej planu działania, jak również profesjonalną ekipę sprzątającą, która pracuje wyłącznie na specjalistycznym sprzęcie oraz bezpiecznych detergentach i środkach chemicznych. Oferujemy rzetelne doradztwo w kwestiach związanych z porządkowaniem działek na terenie Warszawy lub okolic — zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, a także zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą opróżniania mieszkań, piwnic i garaży.

Firma KONDAR profesjonalnie oczyści Państwa działkę z krzewów, kamieni, śmieci oraz innych rzeczy, które ją zagracają. Zdemontujemy także i zabierzemy stare altany bądź inne budynki, które szpecą piękną działkę oraz zajmują jej przestrzeń. Zgrabimy liście, skosimy trawę oraz zajmiemy się spulchnianiem ziemi.

Dzięki naszemu sumiennemu zaangażowaniu każda nawet najbardziej zaniedbana działka szybko odzyska swoją świetność i będzie nadawać się do rozpoczęcia budowy lub do sprzedaży.

Gwarantujemy Państwu punktualność, dotrzymywanie umówionych terminów, sprawną realizację zleceń, dokładność podczas wykonywanej usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa wszystkie oczekiwania.

Porządkowanie działki – Cennik 

Interesuje Cię czyszczenie działek? Cena usługi jest określana indywidualnie, zależnie od:

 • areału działki, 
 • zakresu realizowanych prac porządkowych, 
 • zakresu świadczonych usług.

Obok usług porządkowych związanych ze sprzątaniem i czyszczeniem posesji  i znajdujących się na niej zabudowań zapewniamy również odbiór i wywóz starych mebli, elementów konstrukcyjnych i gruzu. Dysponujemy własną flotą pojazdów, co daje nam swobodę dostosowania usług transportowych do rzeczywistych potrzeb Klienta. 

Działamy nie tylko jako firma sprzątająca działki i posesje. Naszą specjalnością jest również ikwidacja mieszkań. Na podobnej zasadzie możemy zlikwidować działkę, a więc oczyścić teren ze wszystkiego, co się na nim znajduje i przygotować go do nowej aranżacji. 

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

TERMINOWOŚĆ

Punktualność i realizacja zlecenia w uzgodnionym z Klientem terminie.

KONKURENCYJNOŚĆ

Gwarantujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

OFEROWANE USŁUGI:

P

Opróżnianie mieszkań

P

Porządkowanie działek

P

Wyburzenia i wywóz gruzu

P

Demontaż konstrukcji

P

Wywóz gabarytów

P

Likwidacja mieszkań

P

Sprzątanie po pożarach

P

Sprzątanie po zbieraczach

P

Sprzątanie po zgonach

P

Darmowy odbiór złomu

P

Sprzątanie garaży

P

Sprzątanie piwnic

P

Czyszczenie mieszkań

P

Sprzątanie posesji

P

Sprzątanie strychów

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

 • Poniedziałek: 5:00 - 23:00
 • Wtorek: 5:00 - 23:00
 • Środa: 5:00 - 23:00
 • Czwartek: 5:00 - 23:00
 • Piątek: 5:00 - 23:00
 • Sobota: 5:00 - 22:00
 • Niedziela: 8:00 - 22:00

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wstępnej wyceny oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu zadzwoń do nas:

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w tym miejscowości:

Warszawa i okolice

Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew, Sulejówek, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Góra Kalwaria, Kozienice, Konstancin, Piaseczno, Grójec, Radom, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Ząbki i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego

Lublin i okolice

Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Dęblin, Węgrów, Puławy, Ryki, Lubartów, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski i inne miejscowości na terenie województwa lubelskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i zamów usługę już dziś.

Call Now Button