WYWÓZ GRUZU – WARSZAWA

Każda rozbiórka, remont, budowa domu lub innych konstrukcji i obiektów użytkowych związana jest z wywozem gruzu, odpadów budowlanych czy innych materiałów. Jeśli szukasz doświadczonej ekipy, która szybko, sprawnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa upora się z zalegającym gruzem — jesteś w dobrym miejscu! W firmie KONDRAD dla Klientów z województwa mazowieckiego i lubelskiego świadczymy usługi związane z rozbiórkami oraz odbiorem i wywozem gruzu. Jesteśmy w stanie pomóc również w zrywaniu podłóg, skuwaniu tynków i glazury czy wyburzaniu ścian. Działamy dokładnie, konkretnie i terminowo. Zainteresowane współpracą osoby serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Wywóz gruzu: Warszawa i okolice

Wyburzanie ścian, skuwanie tynków, zrywanie podłóg czy wywóz gruzu to czynności, które lepiej zostawić w rękach profesjonalistów. Dzięki temu można mieć pewność, że podczas prac nie zostanie naruszona konstrukcja nośna budynku, a wszelkie odpady zostaną przekazane do utylizacji lub recyklingu zgodnie z obowiązującymi normami i prawem. W naszej firmie zajmujemy się wywozem gruzu oraz podobnymi pracami na terenie całej Warszawy, jak również okolic miasta.

Terminowy wywóz gruzu

W KONDAR pracujemy od poniedziałku do niedzieli, także wcześnie rano czy godzinach wieczornych, więc jesteśmy dostępni nawet dla tych Klientów, którzy zazwyczaj nie mają wiele wolnego czasu. Oznacza to również, że potrafimy zapewnić terminowy wywóz gruzu niezależnie od tego, w jaki dzień tygodnia trzeba się go pozbyć. Zachęcamy osoby prywatne oraz przedsiębiorców z Warszawy i okolic do skontaktowania się z nami, by ustalić szczegóły współpracy.

Wywóz gruzu – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Docieramy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do firm na terenie całej Warszawy, Lublina i okolic. Wyposażeni w niezawodne pojazdy, sprzęty i narzędzia, zapewniamy przystępne ceny, przejrzyste warunki współpracy, fachowość oraz terminowość wykonywanych zleceń. Zadzwoń i zamów usługę wywozu gruzu już dziś!

Chcesz zmienić aranżację wnętrza, a do tego potrzebujesz usunięcia ścian działowych i pozbycia się gruzu? Nie mogłeś trafić lepiej. Nasza firma KONDAR profesjonalnie zajmuje się wyburzeniami, rozbiórkami, a także odbiorem gruzu. Zamów u nas usługę i ciesz się gotowym efektem bez martwienia się o cokolwiek. Wyburzymy ściany i zerwiemy podłogi. Oferujemy również skuwanie tynków, terakoty i glazury. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i doświadczonym zespołem.

Nasze atuty:

 • Sprawie realizujemy zlecenia
 • Dotrzymujemy ustalonych terminów
 • Nasza wyszkolona ekipa sumiennie podchodzi do każdego powierzonego zadania
 • Gwarantujemy satysfakcję z wykonanej usługi

Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 513 263 593

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

TERMINOWOŚĆ

Punktualność i realizacja zlecenia w uzgodnionym z Klientem terminie.

KONKURENCYJNOŚĆ

Gwarantujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

OFEROWANE USŁUGI:

P

Opróżnianie mieszkań

P

Porządkowanie działek

P

Wyburzenia i wywóz gruzu

P

Demontaż konstrukcji

P

Wywóz gabarytów

P

Likwidacja mieszkań

P

Sprzątanie po pożarach

P

Sprzątanie po zbieraczach

P

Sprzątanie po zgonach

P

Darmowy odbiór złomu

P

Sprzątanie garaży

P

Sprzątanie piwnic

P

Czyszczenie mieszkań

P

Sprzątanie posesji

P

Sprzątanie strychów

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

 • Poniedziałek: 5:00 - 23:00
 • Wtorek: 5:00 - 23:00
 • Środa: 5:00 - 23:00
 • Czwartek: 5:00 - 23:00
 • Piątek: 5:00 - 23:00
 • Sobota: 5:00 - 22:00
 • Niedziela: 8:00 - 22:00

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wstępnej wyceny oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu zadzwoń do nas:

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w tym miejscowości:

Warszawa i okolice

Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew, Sulejówek, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Góra Kalwaria, Kozienice, Konstancin, Piaseczno, Grójec, Radom, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Ząbki i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego

Lublin i okolice

Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Dęblin, Węgrów, Puławy, Ryki, Lubartów, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski i inne miejscowości na terenie województwa lubelskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i zamów usługę już dziś.

Call Now Button