SPRZĄTANIE GARAŻY – WARSZAWA

Wchodzisz do garażu i czujesz, że nie masz gdzie się obrócić? Wszystkie niepotrzebne rzeczy magazynowałeś w jednym pomieszczeniu, a teraz potrzebujesz miejsca na samochód? A może chcesz opróżnić przestrzeń po poprzednich najemcach? Bez względu na powody zagracenia garażu, a także liczbę znajdujących się tam przedmiotów, oferujemy kompleksowe sprzątanie i wywóz niepotrzebnych staroci na terenie całej Warszawy.

Sprzątanie garaży — usługi dla Klientów z Warszawy

Sprzątanie garaży obejmuje rozkręcenie i wywóz zalegających mebli, utylizację starych sprzętów AGD, opróżnienie pomieszczenia z gruzu, śmieci oraz wszelkich innych pozostałości po wcześniejszym użytkowaniu. Następnie kompleksowo czyścimy pomieszczenie, abyś mógł na powrót z niego korzystać. Usługę realizujemy we wszystkich dzielnicach Warszawy. Opróżnianie przestrzeni wykonujemy szybko, a zawadzające przedmioty transportujemy — w zależności od ich rodzaju — do odpowiednich firm utylizujących odpady.

Opróżnianie garaży, piwnic, mieszkań — zaufaj specjalistom

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem i czyszczeniem powierzchni mieszkalnych i użytkowych. Dysponujemy nie tylko doświadczeniem, niezbędnym do sprawnego opróżniania przestrzeni, ale również pełnym zapleczem technicznym: sprzętem czyszczącym, w tym chemią specjalistyczną, taśmami do wynoszenia przedmiotów ciężkich oraz wieloma innymi akcesoriami potrzebnymi do sprzątania garaży, strychów, mieszkań lub piwnic. Jeśli szukasz ekipy, która pomoże Ci doprowadzić do prawidłowego stanu lokal po byłych lokatorach, mieszkania po zmarłym czy wyniesienia zalegających przedmiotów — skontaktuj się z nami.

Dojeżdżamy do Klientów na terenie całej Warszawy. Zapraszamy serdecznie zarówno firmy, jak i Zleceniodawców indywidualnych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi usługami i do rezerwacji terminów!

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

TERMINOWOŚĆ

Punktualność i realizacja zlecenia w uzgodnionym z Klientem terminie.

KONKURENCYJNOŚĆ

Gwarantujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

OFEROWANE USŁUGI:

P

Opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, garaży

P

Porządkowanie działek

P

Wyburzenia i wywóz gruzu

P

Demontaż konstrukcji

P

Wywóz gabarytów

P

Likwidacja mieszkań

P

Sprzątanie po pożarach

P

Sprzątanie po zbieraczach

P

Sprzątanie po zgonach

P

Darmowy odbiór złomu

P

Sprzątanie garaży

P

Sprzątanie piwnic

P

Czyszczenie mieszkań

P

Sprzątanie strychów

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

  • Poniedziałek: 5:00 - 23:00
  • Wtorek: 5:00 - 23:00
  • Środa: 5:00 - 23:00
  • Czwartek: 5:00 - 23:00
  • Piątek: 5:00 - 23:00
  • Sobota: 5:00 - 22:00
  • Niedziela: 8:00 - 22:00

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wstępnej wyceny oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu zadzwoń do nas:

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w tym miejscowości:

Warszawa i okolice

Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew, Sulejówek, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Góra Kalwaria, Kozienice, Konstancin, Piaseczno, Grójec, Radom, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Ząbki i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego

Lublin i okolice

Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Dęblin, Węgrów, Puławy, Ryki, Lubartów, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski i inne miejscowości na terenie województwa lubelskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i zamów usługę już dziś.

Call Now Button