CZYSZCZENIE, SPRZĄTANIE PO POŻARZE – WARSZAWA LUBLIN

Czyszczenie po pożarach

Profesjonalizm, terminowość, konkurencyjność — to trzy główne filary firmy KONDAR. Jesteśmy przedsiębiorstwem podchodzącym do każdego Klienta bardzo indywidualnie, skrupulatnie oraz rzeczowo. Usługi porządkowe, które oferujemy, wykonujemy dokładnie, mając na celu doprowadzenie miejsca do jak najlepszego stanu. Zajmujemy się między innymi sprzątaniem po pożarze, działając na terenie Warszawy oraz okolic. Jeśli będziesz potrzebował pomocy specjalistów, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z dostępnych usług!

Firma KONDAR — perfekcyjne sprzątanie po pożarze na terenie Warszawy

Nasi pracownicy zostali rzetelnie przeszkoleni w zakresie usuwania konsekwencji nieszczęśliwego wypadku, jakim jest pożar. Sprzątanie po jego wybuchu w budynkach czy mieszkaniach w Warszawie i okolicach to ich specjalność. Dodatkowo zatrudnieni specjaliści mają doświadczenie w czyszczeniu brudnych od sadzy ścian, mebli i tynków; niegroźne im także niebezpieczne dla zdrowia toksyny — doskonale wiedzą, jak szybko, przy użyciu profesjonalnego sprzętu, pozbyć się ich z pomieszczeń zajętych wcześniej ogniem. Firma KONDAR działa przez 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebna Ci będzie pomoc na terenie Warszawy i okolic!

Profesjonalne i kompleksowe sprzątanie po pożarze 

Usuwamy skutki pożaru na terenie Warszawy oraz w innych miejscowościach w województwie mazowieckim, a także lubelskim. Mamy doświadczenie jak czyścić okopcone ściany i tynki, aby pozbyć się niebezpiecznych dla zdrowia i życia toksyn. Nasza ekipa została wyszkolona w tym kierunku. Oferujemy także uprzątnięcie pozostałości mebli i innego sprzętu z budynku, w którym doszło do takiego nieszczęścia jakim jest pożar.

W sytuacji, w której znajdujące się w mieszkaniu mienie można uratować, stosujemy sprawdzone metody mycia i czyszczenia. W ten sposób przeprowadzamy czyszczenie sadzy po pożarze, jak również innych zanieczyszczeń, do których doszło w wyniku pożaru i prowadzonej akcji gaśniczej. Umiejętne czyszczenie sadzy jest szczególnie ważne w przypadku stałych elementów wyposażenia lokalu, których lokator nie może wymienić.

Sprzątanie po pożarze – Cennik usług 

Jedną z najbardziej charakterystycznych usług świadczonych w ramach sprzątania po pożarach jest czyszczenie ścian po pożarze. Cena takiej usługi jest określana indywidualnie, zależnie od powierzchni ścian i stanu ich zanieczyszczenia. W podobny sposób wyceniamy pozostałe usługi porządkowe:

 • czyszczenie podłóg, 
 • czyszczenie sadzy, 
 • usuwanie zanieczyszczeń po przeprowadzonej akcji gaśniczej, 
 • odbiór starych mebli oraz innego uszkodzonego w trakcie pożaru/akcji gaśniczej wyposażenia lokalu.

Jako firma sprzątająca po pożarze działamy kompleksowo. Cena usług obejmuje więc sprzątanie, czyszczenie, opróżnianie lokalu i utylizację śmieci, w tym także wywóz śmieci wielkogabarytowych oraz powstałego w wyniku zdarzenia gruzu. Posiadamy doświadczenie w sprzątaniu po pożarze mieszkań, domów, nieruchomości użytkowych.

Firma sprzątająca po pożarze – Dlaczego warto nam zaufać? 

Niezależnie od tego, czy w wyniku pożaru przeprowadzana jest likwidacja mieszkań czy też ich sprzątanie, zapewniamy Klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Nasz Zespół posiada wiedzę i kompetencje niezbędne do skutecznego usuwania zanieczyszczeń po pożarze oraz regeneracji wybranych powierzchni. Dysponujemy własną flotą pojazdów, co umożliwia szybkie i sprawne przeprowadzenie odbioru mebli i gruzu. Pozostajemy do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku. Czyszczenie po pożarze możemy przeprowadzić w dogodnym terminie tak, aby umożliwić jak najszybszy remont lokalu i jego przywrócenie do pożądanego standardu. 

Zachęcamy do telefonicznego kontaktu celem omówienia współpracy.

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

TERMINOWOŚĆ

Punktualność i realizacja zlecenia w uzgodnionym z Klientem terminie.

KONKURENCYJNOŚĆ

Gwarantujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

OFEROWANE USŁUGI:

P

Opróżnianie mieszkań

P

Porządkowanie działek

P

Wyburzenia i wywóz gruzu

P

Demontaż konstrukcji

P

Wywóz gabarytów

P

Likwidacja mieszkań

P

Sprzątanie po pożarach

P

Sprzątanie po zbieraczach

P

Sprzątanie po zgonach

P

Darmowy odbiór złomu

P

Sprzątanie garaży

P

Sprzątanie piwnic

P

Czyszczenie mieszkań

P

Sprzątanie posesji

P

Sprzątanie strychów

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

 • Poniedziałek: 5:00 - 23:00
 • Wtorek: 5:00 - 23:00
 • Środa: 5:00 - 23:00
 • Czwartek: 5:00 - 23:00
 • Piątek: 5:00 - 23:00
 • Sobota: 5:00 - 22:00
 • Niedziela: 8:00 - 22:00

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wstępnej wyceny oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu zadzwoń do nas:

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w tym miejscowości:

Warszawa i okolice

Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew, Sulejówek, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Góra Kalwaria, Kozienice, Konstancin, Piaseczno, Grójec, Radom, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Ząbki i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego

Lublin i okolice

Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Dęblin, Węgrów, Puławy, Ryki, Lubartów, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski i inne miejscowości na terenie województwa lubelskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i zamów usługę już dziś.

Call Now Button