SPRZĄTANIE POSESJI – WARSZAWA

Regularne sprzątanie domu wraz z jego najbliższym otoczeniem to konieczność dla utrzymania porządku na posesji. Jednakże w przypadku dużych budynków zlokalizowanych na działkach o znacznej powierzchni może stanowić to problem, zwłaszcza jeśli przez dłuższy czas dane miejsce było zaniedbywane. Do sytuacji, w których kompleksowe sprzątanie posesji pozostaje niezbędne, należy również porządkowanie mieszkania kupionego na rynku wtórnym, odziedziczonego po zmarłych, uzyskanego po osobie cierpiącej na syndrom zbieractwa i nie tylko. W każdym z tych przypadków pomogą fachowcy z naszej firmy, którzy specjalizują się w usługach porządkowych na terenie Warszawy oraz okolic.

Usługa sprzątania posesji w Warszawie — śmieci, gruz, meble, krzewy i nie tylko

Powody skorzystania z usługi sprzątania posesji mogą być różnorodne. Bywa tak, że porządkowanie może dotyczyć wywozu niepotrzebnych przedmiotów z domu należącego wcześniej do innej osoby albo kogoś, kto zmarł, a nowy właściciel chce przygotować mieszkanie do sprzedaży. Niekiedy też chodzi o uporządkowanie zaniedbanego terenu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, pozbywając się choćby krzewów, gruzu bądź śmieci pozostawionych przed budynkiem. Niezależnie od tego, czego dokładnie ma dotyczyć sprzątanie posesji w Warszawie, dzięki doświadczeniu, wyspecjalizowanym pojazdom oraz sprawdzonym metodom jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie na najwyższym poziomie.

Kompleksowe sprzątanie posesji przez fachowców z KONDAR

Usługa sprzątania posesji świadczona przez naszą firmę obejmuje nie tylko opróżnianie domów, piwnic, strychów oraz wywóz i utylizację niepotrzebnych przedmiotów, w tym śmieci, gabarytów bądź gruzu. Zapewniamy również profesjonalne czyszczenie miejsc, w których realizujemy zlecenie, tak aby pozostawić je w doskonałym porządku. Dysponujemy niezbędnym sprzętem czyszczącym, a także bezpieczną, skuteczną chemią, co pozwala nam radzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi zabrudzeniami. Zapraszamy do nawiązania współpracy!

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

TERMINOWOŚĆ

Punktualność i realizacja zlecenia w uzgodnionym z Klientem terminie.

KONKURENCYJNOŚĆ

Gwarantujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

OFEROWANE USŁUGI:

P

Opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, garaży

P

Porządkowanie działek

P

Wyburzenia i wywóz gruzu

P

Demontaż konstrukcji

P

Wywóz gabarytów

P

Likwidacja mieszkań

P

Sprzątanie po pożarach

P

Sprzątanie po zbieraczach

P

Sprzątanie po zgonach

P

Darmowy odbiór złomu

P

Sprzątanie garaży

P

Sprzątanie piwnic

P

Czyszczenie mieszkań

P

Sprzątanie posesji

P

Sprzątanie strychów

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

  • Poniedziałek: 5:00 - 23:00
  • Wtorek: 5:00 - 23:00
  • Środa: 5:00 - 23:00
  • Czwartek: 5:00 - 23:00
  • Piątek: 5:00 - 23:00
  • Sobota: 5:00 - 22:00
  • Niedziela: 8:00 - 22:00

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wstępnej wyceny oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu zadzwoń do nas:

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w tym miejscowości:

Warszawa i okolice

Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew, Sulejówek, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Góra Kalwaria, Kozienice, Konstancin, Piaseczno, Grójec, Radom, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Ząbki i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego

Lublin i okolice

Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Dęblin, Węgrów, Puławy, Ryki, Lubartów, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski i inne miejscowości na terenie województwa lubelskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i zamów usługę już dziś.

Call Now Button