SPRZĄTANIE STRYCHÓW – WARSZAWA

Kompleksowe sprzątanie strychów

Sprzątanie strychu jest jedną z takich czynności, które wykonujemy stosunkowo rzadko i zdecydowanie niechętnie. Nic w tym dziwnego, gdyż wielu osobom pomieszczenia na poddaszu służą jako miejsca składowania rzeczy w danym momencie niepotrzebnych. Tym bardziej że w szybkim tempie życia, jakie prowadzi się w Warszawie, sprzątanie strychu ma raczej niski priorytet. Jednak wszystkie te czynniki nie zmieniają faktu, że przestrzenie na górze zamieszkiwanego budynku raz na jakiś czas powinny zostać uporządkowane.

W przeciwnym razie mogą stanowić poważne zagrożenie pożarowe. W procesie sprzątania i opróżniania strychów dużym ułatwieniem może się okazać skorzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, takiej jak nasza. 

Na czym polega sprzątanie strychu?

Sprzątanie strychów to usługa charakteryzująca się wysokim stopniem zróżnicowania. Jej realizacja przebiega nieco inaczej w przypadku strychów w domach jednorodzinnych i kamienicach. W tych ostatnich likwidacja mieszkań często nie idzie w parze z opróżnianiem strychów, w związku z powyższym na poddaszach nieużytkowych przez lata zalegają przedmioty należące do lokatorów, którzy już dawno opuścili budynek – zmarli lub wyprowadzili się. Sprzątanie strychu w zabudowie jednorodzinnej przyjmuje zazwyczaj mniejszą skalę, chyba że jako firma porządkowa zostaniemy zatrudnieni do opróżnienia strychu domu zakupionego na rynku wtórnym lub w ramach licytacji komorniczej. Praktyką wielu właścicieli nieruchomości jest bowiem pozostawianie na strychach i w piwnicach niepotrzebnych przedmiotów, których utylizacja staje się problemem nowych nabywców nieruchomości.

Kto korzysta z usługi sprzątania strychów w Warszawie?

Z usług naszej firmy korzystają zarówno ludzie młodzi, którym najczęściej brak czasu na sprzątanie strychów, jak i osoby starsze, mieszkające samotnie w Warszawie. Opróżnienie pomieszczenia na poddaszu z jego zawartości czasem wiąże się z silnymi emocjami, zwłaszcza w przypadku porządkowania przedmiotów po bliskich osobach, które odeszły. W takiej sytuacji często łatwiejszym rozwiązaniem okazuje się skorzystanie z pomocy kogoś trzeciego — pracownicy naszej firmy traktują takie zlecenia bardzo profesjonalne i z szacunkiem podchodzą do życzeń Klienta dotyczących zakresu świadczenia usług porządkowych.

Przedświąteczne sprzątanie strychów w całej Warszawie

Czas przed różnymi świętami (szczególnie wielkanocnymi i bożonarodzeniowymi) bywa kojarzony z przedświątecznymi porządkami. Niektóre osoby świąteczna aura wprowadza jednak w szczególną irytację z powodu wielości nagromadzonych przedmiotów. Kilkudniowe opuszczenie Warszawy w celu odwiedzenia rodzinnych stron również sprzyja myślom o sprzątaniu strychu, najlepiej jeszcze przed wyjazdem. Nasza firma zapewnia swoje usługi w dogodnych dla Klientów terminach, a także dojeżdża do każdej dzielnicy miasta. Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnym sprzątaniem strychu (lub innej, podobnej przestrzeni np. garażu czy piwnicy), zachęcamy do kontaktu.

Wykonujemy również czyszczenie działek. Jeśli chodzi o sprzątanie strychów, cena jest ustalana indywidualnie zależnie od zakresu realizowanych prac. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. 

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

TERMINOWOŚĆ

Punktualność i realizacja zlecenia w uzgodnionym z Klientem terminie.

KONKURENCYJNOŚĆ

Gwarantujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

OFEROWANE USŁUGI:

P

Opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, garaży

P

Porządkowanie działek

P

Wyburzenia i wywóz gruzu

P

Demontaż konstrukcji

P

Wywóz gabarytów

P

Likwidacja mieszkań

P

Sprzątanie po pożarach

P

Sprzątanie po zbieraczach

P

Sprzątanie po zgonach

P

Darmowy odbiór złomu

P

Sprzątanie garaży

P

Sprzątanie piwnic

P

Czyszczenie mieszkań

P

Sprzątanie posesji

P

Sprzątanie strychów

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

  • Poniedziałek: 5:00 - 23:00
  • Wtorek: 5:00 - 23:00
  • Środa: 5:00 - 23:00
  • Czwartek: 5:00 - 23:00
  • Piątek: 5:00 - 23:00
  • Sobota: 5:00 - 22:00
  • Niedziela: 8:00 - 22:00

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wstępnej wyceny oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu zadzwoń do nas:

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w tym miejscowości:

Warszawa i okolice

Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew, Sulejówek, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Góra Kalwaria, Kozienice, Konstancin, Piaseczno, Grójec, Radom, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Ząbki i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego

Lublin i okolice

Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Dęblin, Węgrów, Puławy, Ryki, Lubartów, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski i inne miejscowości na terenie województwa lubelskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i zamów usługę już dziś.

Call Now Button