SPRZĄTANIE STRYCHÓW – WARSZAWA

Sprzątanie strychu jest jedną z takich czynności, które wykonujemy stosunkowo rzadko i zdecydowanie niechętnie. Nic w tym dziwnego, gdyż wielu osobom pomieszczenia na poddaszu służą jako miejsca składowania rzeczy w danym momencie niepotrzebnych. Tym bardziej że w szybkim tempie życia, jakie prowadzi się w Warszawie, sprzątanie strychu ma raczej niski priorytet. Jednak wszystkie te czynniki nie zmieniają faktu, że przestrzenie na górze zamieszkiwanego budynku raz na jakiś czas powinny zostać uporządkowane. W tym procesie dużym ułatwieniem może się okazać skorzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, takiej jak nasza.

Kto korzysta z usługi sprzątania strychów w Warszawie?

Z usług naszej firmy korzystają zarówno ludzie młodzi, którym najczęściej brak czasu na sprzątanie strychów, jak i osoby starsze, mieszkające samotnie w Warszawie. Opróżnienie pomieszczenia na poddaszu z jego zawartości czasem wiąże się z silnymi emocjami, zwłaszcza w przypadku porządkowania przedmiotów po bliskich osobach, które odeszły. W takiej sytuacji często łatwiejszym rozwiązaniem okazuje się skorzystanie z pomocy kogoś trzeciego — pracownicy naszej firmy traktują takie zlecenia bardzo profesjonalne i z szacunkiem podchodzą do życzeń Klienta dotyczących zakresu świadczenia usług porządkowych.

Przedświąteczne sprzątanie strychów w całej Warszawie

Czas przed różnymi świętami (szczególnie wielkanocnymi i bożonarodzeniowymi) bywa kojarzony z przedświątecznymi porządkami. Niektóre osoby świąteczna aura wprowadza jednak w szczególną irytację z powodu wielości nagromadzonych przedmiotów. Kilkudniowe opuszczenie Warszawy w celu odwiedzenia rodzinnych stron również sprzyja myślom o sprzątaniu strychu, najlepiej jeszcze przed wyjazdem. Nasza firma zapewnia swoje usługi w dogodnych dla Klientów terminach, a także dojeżdża do każdej dzielnicy miasta. Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnym sprzątaniem strychu (lub innej, podobnej przestrzeni np. garażu czy piwnicy), zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

TERMINOWOŚĆ

Punktualność i realizacja zlecenia w uzgodnionym z Klientem terminie.

KONKURENCYJNOŚĆ

Gwarantujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

OFEROWANE USŁUGI:

P

Opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, garaży

P

Porządkowanie działek

P

Wyburzenia i wywóz gruzu

P

Demontaż konstrukcji

P

Wywóz gabarytów

P

Likwidacja mieszkań

P

Sprzątanie po pożarach

P

Sprzątanie po zbieraczach

P

Sprzątanie po zgonach

P

Darmowy odbiór złomu

P

Sprzątanie garaży

P

Sprzątanie piwnic

P

Czyszczenie mieszkań

P

Sprzątanie posesji

P

Sprzątanie strychów

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

  • Poniedziałek: 5:00 - 23:00
  • Wtorek: 5:00 - 23:00
  • Środa: 5:00 - 23:00
  • Czwartek: 5:00 - 23:00
  • Piątek: 5:00 - 23:00
  • Sobota: 5:00 - 22:00
  • Niedziela: 8:00 - 22:00

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wstępnej wyceny oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu zadzwoń do nas:

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w tym miejscowości:

Warszawa i okolice

Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew, Sulejówek, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Góra Kalwaria, Kozienice, Konstancin, Piaseczno, Grójec, Radom, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Ząbki i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego

Lublin i okolice

Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Dęblin, Węgrów, Puławy, Ryki, Lubartów, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski i inne miejscowości na terenie województwa lubelskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i zamów usługę już dziś.

Call Now Button