ODBIÓR, WYWÓZ GABARYTÓW – ODPADY WIELKOGABARYTOWE WARSZAWA LUBLIN

Wywóz wielkogabarytowych odpadów

Planując remont mieszkania, budowę domu czy zakup nieruchomości z rynku wtórnego warto wziąć pod uwagę kwestię wywozu odpadów o większym gabarycie. Wyrzucając śmieci, które zajmują dużo miejsca w zwykłym kontenerze, narażamy się na nieprzyjemności nie tylko ze strony sąsiadów bądź spółdzielni mieszkaniowej, ale przede wszystkim na wysoką karę pieniężną. Nasza profesjonalna firma zajmująca się usługami porządkowania działek, garaży i mieszkań oferuje również wywóz gabarytów przy pomocy własnej floty samochodowej. Dysponujemy samochodami ciężarowymi, dzięki czemu Klienci nie muszą martwić się o organizację transportu kontenerów z odpadami.

Odbiór gabarytów to wygodny sposób na pozbycie się zalegających w mieszkaniach, domach czy lokalach usługowych odpadów, których charakter lub rozmiary uniemożliwiają utylizację w standardowych kontenerach.

Solidne sprzątanie powierzchni oraz wywóz gabarytów: Warszawa, Piaseczno, Lublin i województwo mazowieckie

Oferujemy usługi porządkowe, wywóz nieczystości, złomu bądź odpadów wielkogabarytowych, a także odbiór starych mebli, sprzętu AGD i RTV. Obsługujemy nie tylko Klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorców czy firmy zatrudniające wielu pracowników. Działamy kompleksowo na każdym etapie współpracy, dlatego podczas wywozu gabarytów wykorzystujemy własne auta dostawcze, które są dostosowane do przewozu ciężkich towarów. Świadczymy usługi na terenie całego województwa mazowieckiego, w tym w Warszawie i Piasecznie, a także w rejonie województwa lubelskiego. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do zapoznania się z naszą ofertą sprzątania po pożarach.

Realizując usługi związane ze sprzątaniem nieruchomości każdorazowo zapewniamy możliwość odbioru i wywozu gabarytów, w tym także odpadów wielkogabarytowych powstałych w wyniku demontażu określonej konstrukcji – drewnianej, stalowej, murowanej. 

Dlaczego należy zorganizować odbiór wielkogabarytowych odpadów?

Wywóz gabarytów to często odpady, które nie mieszczą się w standardowych kontenerach. Wystawiając je na śmietnik możesz zapłacić wysoki mandat! Wywóz rzeczy wielkogabarytowych to także utylizacja przedmiotów, których zwyczajnie nie można wrzucić do pojemnika na śmieci czy zostawić w altance śmieciowej. Nasza ekipa sprawi, że problem z nieprzydatnymi gratami gabarytowymi przestanie istnieć. Firma KONDAR zajmuje się kompleksowym wywozem zbędnego balastu.

Odbiór dużych gabarytów realizujemy transportem własnym. Posiadamy samochody ciężarowe oraz dostawcze. To pozwala nam na dobór środka transportu adekwatnie do potrzeb realizacji danej usługi oraz dostosowanie czasu realizacji usługi do indywidualnego harmonogramu Klienta. Odpady wielkogabarytowe odbieramy od klientów indywidualnych i firm. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, który ze względu na charakter prowadzonej działalności wymaga regularnej utylizacji rzeczy gabarytowych. Zależnie do Twoich potrzeb możemy zapewnić jednorazowy odbiór gabarytu lub odbierać rzeczy wielkogabarytowe zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. 

Odpady wielkogabarytowe: Jak możemy Ci pomóc?

Likwidacja mieszkań bardzo często wiąże się z koniecznością utylizacji dużej ilości niepotrzebnych przedmiotów. Obok przedmiotów codziennego użytku, które można bezpiecznie zutylizować w kontenerach na śmieci z likwidowanych mieszkań usuwamy meble, sprzęty AGD i RTV, materace, sprzęt sportowy, armaturę łazienkową. Wszystkie te rzeczy wielkogabarytowe wymagają odpowiedniego potraktowania. Pozostawione przy altanie śmietnikowej z pewnością nie zostaną odebrane przez lokalne przedsiębiorstwo zarządzające odpadami. Aby uniknąć zaśmiecania terenu polecamy skorzystanie z usługi odbioru i wywozu wielogabarytowych przedmiotów. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania większej ilości informacji.

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

TERMINOWOŚĆ

Punktualność i realizacja zlecenia w uzgodnionym z Klientem terminie.

KONKURENCYJNOŚĆ

Gwarantujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

OFEROWANE USŁUGI:

P

Opróżnianie mieszkań

P

Porządkowanie działek

P

Wyburzenia i wywóz gruzu

P

Demontaż konstrukcji

P

Wywóz gabarytów

P

Likwidacja mieszkań

P

Sprzątanie po pożarach

P

Sprzątanie po zbieraczach

P

Sprzątanie po zgonach

P

Darmowy odbiór złomu

P

Sprzątanie garaży

P

Sprzątanie piwnic

P

Czyszczenie mieszkań

P

Sprzątanie posesji

P

Sprzątanie strychów

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

  • Poniedziałek: 5:00 - 23:00
  • Wtorek: 5:00 - 23:00
  • Środa: 5:00 - 23:00
  • Czwartek: 5:00 - 23:00
  • Piątek: 5:00 - 23:00
  • Sobota: 5:00 - 22:00
  • Niedziela: 8:00 - 22:00

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wstępnej wyceny oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu zadzwoń do nas:

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w tym miejscowości:

Warszawa i okolice

Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew, Sulejówek, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Góra Kalwaria, Kozienice, Konstancin, Piaseczno, Grójec, Radom, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Ząbki i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego

Lublin i okolice

Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Dęblin, Węgrów, Puławy, Ryki, Lubartów, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski i inne miejscowości na terenie województwa lubelskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i zamów usługę już dziś.

Call Now Button