SPRZĄTANIE PO ZGONACH – WARSZAWA

Sprzątanie mieszkań po zmarłych – firma sprzątająca po zgonach

Śmierć osoby samotnej często wiąże się z późnym odnalezieniem ciała. W tym czasie, niezależnie od przyczyny zgonu, dochodzi do skażenia biologicznego powierzchni mieszkalnej. Aby skutecznie przywrócić lokal do użytku niezbędna bywa utylizacja mebli, dezynfekcja, ozonowanie, a czasem nawet zrywanie podłóg czy kucie ścian. Niezwykle ważne jest, żeby do czyszczenia mieszkania wynająć ekipę specjalistów, którzy dysponują niezbędnymi środkami chemicznymi oraz zabezpieczeniem osobistym (rękawiczki, skafandry), a także odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Sprzątanie po zgonach nie może się bowiem ograniczyć do opróżnienia mieszkania. Poszczególne elementy wyposażenia wnętrza muszą zostać w odpowiedni sposób zutylizowane tak, aby nie stanowić zagrożenia. Jeśli szukasz pomocy w sprzątaniu po zgonach na terenie Warszawy — skontaktuj się z nami. Jako profesjonalna firma porządkowa sprzątająca po zgonach dysponujemy odpowiednim zapleczem sprzętowym oraz zespołem wyszkolonych specjalistów, którzy dbają o to, żeby sprzątanie mieszkania po zgodnie odbyło się zgodnie z zachowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa. 

Jak przebiega sprzątanie mieszkania po zgonie?

Oferowana przez naszą firmę usługa bywa nazywana w różny sposób – sprzątanie po zgonie, sprzątanie po zwłokach, sprzątanie po zmarłym. Niezależnie od nazewnictwa, usługa sprzątania mieszkań po zgonach jest specjalistycznym rodzajem usług sprzątających, który wykonujemy po nieoczekiwanej śmierci w domu lub mieszkaniu.

Sprzątanie po zwłokach bardzo często wymaga usunięcia i zabezpieczenia różnych płynów ciała. Materiału te są potencjalnie niebezpieczne i mogą zawierać patogeny, dlatego wymagają zastosowania odpowiednich procedur i środków dezynfekujących, które są skuteczne przeciwko szerokiemu spektrum patogenów. Śmierć w pomieszczeniu często wiąże się z intensywnymi i nieprzyjemnymi zapachami, które mogą być trudne do usunięcia. W takich sytuacjach stosujemy zaawansowane techniki i produkty do neutralizacji i usunięcia tych zapachów.

W niektórych przypadkach może być konieczne usunięcie i odpowiednia utylizacja przedmiotów, które zostały zanieczyszczone i nie nadają się do dalszego użytku. Przedmioty te zabezpieczamy i utylizujemy zgodnie z określonymi przepisami prawa i normami bezpieczeństwa.

Dezynfekcja i sprzątanie po zgonach w Warszawie

Jako profesjonaliści wykorzystujemy w swojej pracy tylko sprawdzone środki czyszczące, które zapewniają odpowiedni efekt w zakresie mycia i dezynfekcji. Odpady niebezpieczne (skażone biologicznie) pakujemy zgodnie z polskim prawem mówiącym o przewozie i utylizacji tego typu przedmiotów. Najczęściej należą do nich wszystkie meble oraz wyposażenie znalezione w pobliżu zwłok — łóżka, pościel, rzeczy osobiste, zdarza się również, że konieczne jest zabezpieczenie desek podłogowych czy szaf. Napisz, jak możemy Ci pomóc, a nasza doświadczona w sprzątaniu po zgonach ekipa dojedzie pod wskazany adres w Warszawie.

Firma KONDAR świadczy profesjonalne usługi opróżniania mieszkań po osobach zmarłych. W mieszkaniach, w których zdążyło dojść do rozkładu ciała nasza ekipa pracuje po wcześniejszym zdezynfekowaniu pomieszczenia w trosce o zdrowie naszych pracowników.

Oferujemy:

 • Niskie stawki cenowe
 • Sumienność i dokładność przy wykonywanej pracy
 • Dotrzymywanie umówionych terminów

Sprzątanie po zgonach, sprzątanie po zwłokach – Cennik usług 

Tego typu usługi sprzątania realizuje wyspecjalizowana firma sprzątająca po zgonach. Cena za sprzątanie mieszkania po zwłokach może być różna w zależności od wielu czynników, takich jak:

 • powierzchnia i stan nieruchomości – w przypadku dużej powierzchni mieszkania czy domu należy się liczyć z wyższymi kosztami, 
 • zakres zanieczyszczenia – cena za sprzątanie standardowo uzależniona jest od stopnia i rodzaju zanieczyszczenia, ten z kolei jest w sposób bezpośredni związany z tym, w jakim stanie było odnalezione w mieszkaniu ciało – w sytuacji, w której doszło do rozkładu ciała i uwolnienia płynów ustrojowych sprzątanie będzie bardziej skomplikowane, czasochłonne i kosztowne, 
 • dodatkowe usługi, które trzeba będzie wykonać, aby przywrócić nieruchomość do pożądanego stanu. 

W ramach usług dodatkowych wskazuje się najczęściej dezynfekcję pomieszczeń, neutralizację zapachów, a także opróżnienie mieszkania i utylizacja zanieczyszczonych przedmiotów.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami pod numerem 513 263 593 Oferujemy również inne usługi, jak sprzątanie po pożarze. Działamy na terenie miast Warszawa i Lublin i okolicy. 

Dlaczego my?

Profesjonalizm

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

TERMINOWOŚĆ

Punktualność i realizacja zlecenia w uzgodnionym z Klientem terminie.

KONKURENCYJNOŚĆ

Gwarantujemy przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

OFEROWANE USŁUGI:

P

Opróżnianie mieszkań

P

Porządkowanie działek

P

Wyburzenia i wywóz gruzu

P

Demontaż konstrukcji

P

Wywóz gabarytów

P

Likwidacja mieszkań

P

Sprzątanie po pożarach

P

Sprzątanie po zbieraczach

P

Sprzątanie po zgonach

P

Darmowy odbiór złomu

P

Sprzątanie garaży

P

Sprzątanie piwnic

P

Czyszczenie mieszkań

P

Sprzątanie posesji

P

Sprzątanie strychów

Potrzebujesz innej usługi porządkowej? Skontaktuj się z nami!

Pracujemy 7 dni w tygodniu:

 • Poniedziałek: 5:00 - 23:00
 • Wtorek: 5:00 - 23:00
 • Środa: 5:00 - 23:00
 • Czwartek: 5:00 - 23:00
 • Piątek: 5:00 - 23:00
 • Sobota: 5:00 - 22:00
 • Niedziela: 8:00 - 22:00

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wstępnej wyceny oraz umówienia dogodnego dla Państwa terminu zadzwoń do nas:

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego, w tym miejscowości:

Warszawa i okolice

Warszawa, Otwock, Józefów, Karczew, Sulejówek, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin, Góra Kalwaria, Kozienice, Konstancin, Piaseczno, Grójec, Radom, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Ząbki i inne miejscowości na terenie województwa mazowieckiego

Lublin i okolice

Lublin, Łuków, Radzyń Podlaski, Dęblin, Węgrów, Puławy, Ryki, Lubartów, Kazimierz Dolny, Stoczek Łukowski i inne miejscowości na terenie województwa lubelskiego

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń i zamów usługę już dziś.

Call Now Button